سخن روز :
سکوی رایزنی دیجیتال
سکوی رایزنی دیجیتال

سکوی رایزنی دیجیتال

به منظور جلب مشارکت مردمی و بهره گیری از نظرات و پیشنهادات بهره برداران و صاحب نظران بخش کشاورزی، تعاون روستایی استان یزد کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها ، آئین نامه ها ، دستورالعمل ها و ضوابط اجرائی را پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی ، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نماید .
این سازمان در رابطه با تهیه و تدوین لوایح و تعرفه های قانونی که نیازمند تصویب نمایندگان مجلس یا مراجع ذیصلاح می باشد ، پیش از ارسال به مدت یک ماه از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات سازنده مردمی نسبت به اصلاح و ارسال آن اقدام می نماید .
طبق بند 2 ماده 9 تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان حقوق شهروندی در نظام اداری ه شماره 1127128 مورخ 1395/12/28 شهروندان حق دارند سیاست ها ، تصمیمات و اقدامات دستگاه های اجرائی را نقد نمایند و نظر انتقادی خود را بیان کنند.
 

 

ردیف

عنوان

تاریخ درج

فایل پیش نویس

ارسال پیشنهادات

1

پیش نویس اولیه اساسنامه اتحادیه صنفی کشاورزی شهرستان

29/3/99

دانلود فایل

ارسال نظر

2

پیش نویس سند توسعه کشاورزی(بخش مرتبط با تعاون روستایی)

1/4/1400

دانلود فایل

ارسال نظر

دسـتورالعمل سـرمایه گذاری ، بهره برداری وبهینه سازی زیرساخت های شـبکه ( ویرایش سوم ) 

 19/4/1400

دانلود فایل 

ارسال نظر 

 
 
.
 
 


بخشنامه های بارگزاری شده پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق این درگاه در معرض نقد عموم قرارداده خواهد شد خواهشمند است نظرات و انتقادات سازنده خود را پیش از ابلاغ در منوی مشارکت الکترونیکی اعلام نمایید .


تاریخ به روز رسانی:
1400/05/02
تعداد بازدید:
1176
Powered by DorsaPortal