سخن روز :
پیام تبریک روز خبرنگار
1400/05/17

 به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان یزد به مناسبت روز خبرنگار "یداله جوادپور" مدیر تعاون روستایی استان یزد در پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار به فعالان عرصه اطلاع رسانی و اصحاب رسانه و پاسداشت یاد و خاطره شهداء اهل قلم و رسانه، اظهار داشت: 17 مرداد به یاد خون‌نگار شهید محمود صارمی روز خبرنگار نام گرفته است و یادآور اراده عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و باز تاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند. روز خبرنگار فرصت مغتنمی است که جایگاه و حرمت قلم این قشر تلاشگر ارج نهاده شود. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند و بدین سان قلم مقدس شد و مبارک؛ چرا که آیینه ارزش است و بینش و ترجمان هنر است و پیشرفت.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد با اشاره به وظیفه خطیر خبرنگاران و اصحاب رسانه اذعان داشت: در دنیایی که حجم تولید اخبار و اطلاعات گوناگون روز به روز در حال افزایش است و جریان اخبار نقشی بس مهم در توسعه همه جانبه در عرصه های فرهنگی و اجتماعی دارد، خبرنگاران طلایه داران پیوند شهروندان و دولتمردان در مسیر تعالی و پیشرفت هستند. بی شک، دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت، مراقبت از منافع وآرمان های کشور و مصالح مردم جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود و داشتن جهانی آگاه و بالنده در پرتو داشتن اطلاعات و اخبار درست و به موقع برای مخاطبین امکانپذیر خواهد بود. وی در ادامه افزود: 17مرداد ماه «روز خبرنگار» و روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، همه فعالان عرصه اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه تبریک می‌گویم و ضمن پاسداشت خاطره شهداء اهل قلم و رسانه، تلاش و همت شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی ارج می‌نهم. توفیقات روز افزون شما را در مسیر انعکاس حق و حقیقت و ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

گفتنی است در راستای اجرای نظام یکپارچه و هماهنگ اطلاع رسانی و ارتقاء سطح اطلاع رسانی مطلوب ظرفیت ها و عملکرد سازمان تعاون روستایی استان یزد و شـبکه اتحادیه ها، تعاونی ها و تشکل های تحت نظارت در سال 1399 تعداد 303 عنوان خبر تولید، تدوین و به نحو مطلوب اطلاع رسـانی شـده است که این تعـداد خبر در مقـایسه با مـدت مشابه سال گذشـته به میزان قابل توجه ای (بالغ بر 280 درصد) افزایش داشـته اسـت.

تعداد مشاهده خبر24 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal