سخن روز :
پیام مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد به مناسبت گرامیداشت هفته دولت
1400/06/02

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان یزد، "یداله جوادپور" مدیر تعاون روستایی استان یزد در پیامی ضمن بزرگداشت شهدای دولت به ویژه شهید رجایی و باهنر، گرامیداشت هفته دولت و تبریک روزکارمند اظهار داشت: هفته دولت نمادی از وحدت مردم و دولت به عنوان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است و کارمندان دولت در واقع خدمتگزاران مردم هستند.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد با اشاره به شعار سال و تاکید بر منویات مقام معظم رهبری در خصوص تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال جدید را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند و از همه دولتمردان و ملت شریف ایران اسلامی خواستند تا با وحدت و حمایت های همه‌جانبه‌ی قانونی، دولتی و حکومتی از تولید و رفع موانع آن، همت کنند که امسال جهش تولید به معنی واقعی تحقق یابد. بر اساس بیانات مقام معظم رهبری ما دولتمردان بخش کشاورزی موظفیم برای بالا بردن بهره وری تولید بخش کشاورزی، خودکفایی در تولید محصولات کشاورزی و هدایت، حمایت و حل مشکلات کشاورزان جدی‌تر قدم برداریم.
"یداله جوادپور" مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد در ادامه افزود: بکارگیری ذهن های خلاق و پویای کارکنان مهمترین عامل در بهبود عملکرد و رویکردی مؤثر در تحقق اهداف عالیه سازمان است. برای داشتن سازمانی پویا و هدفمند لازم است که همه همکاران با کار تیمی و سرعت بیشتری در انجام وظایف خود گام بردارند.

تعداد مشاهده خبر28 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal