سخن روز :
بیانیه سطح توافق خدمات تارنما
بیانیه توافق سطح خدمت تارنمای سازمان تعاون روستائی استان یزد

مراجعین محترم؛


بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات تارنمای سازمان تعاون روستائی استان یزد به آگاهی می رسد:

۱-این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد . در صورت بروز هر گونه اشکال و نقض فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

۲-تارنمای سازمان تعاون روستائی استان یزد امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی را از طریق "سامانه ارتباطی سامد و همچنین بخش ارسال ایمیل (منوی ارتباط با ما)" فراهم نموده است. شما می‏توانید به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

در قسمت «ارتباط با ما» علاوه بر ارائه اطلاعات تماس کلیه ادارات شهرستانی، ادارات ستادی و مستقل و کلیه کارشناسان سازمان، امکان ارسال ایمیل به کلیه این افراد از جمله مدیریت و روسای ادارات ستادی سازمان همچنین مسئول حراست و روابط عمومی سازمان از طریق منوی« ارتباط از طریق ایمیل» فراهم گردید است همچنین بخش پرسشهای متداول جهت رفاه حال ارباب رجوعان قرار داده شده است . همچنین اطلاعات ادارات شهرستانی و پرسنل شهرستانها در صفحه منوی ادارات شهرستانی به طور کامل ارائه گردیده است.

3- به محض ثبت پیام یا درخواست، و ایجاد کد پیگیری در قسمت ارتباط ایمیل، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

۴-اطلاعات خصوصی که از این طریق وصول می‏گردد، دراختیارعموم قرارنمی‌گیرد.

در این صفحه زمانهایی که پورتال از دسترس خارج خواهد شد اطلاع رسانی می گردد.
 
تاریخ به روزرسانی: 1398/04/23
تعداد بازدید: 666
Powered by DorsaPortal